Nifty Logo
GTHelp

Globální level

Co to je

Globální level je ojedinělá fuknce, kterou jen tak na nějakém serveru nenajdeš. Jedná se o speciální projekt, který odměňuje hráče za hraní. Čím vyšší máš level, tím máš více odměn/výhod. Tyto odměny Ti mohou usnadnit a zpříjemnit hru. Pomocí globálního levelu můžeš poznat věrného hráče od normálního.

Jak získat globální level

Globální level, přesněji zkušenosti do něj lze získat konáním činností při běžném hraní. Mohou to být například zabití protihráčů, stříhání listí, ničení postelí na BedWars či ničení a pokládání bloků. Těchto aktivit je celá řada.

Bugování levelu

Co je vlastně bugování levelu? Pokud někdo sbírá zkušenosti neobvyklým způsobem, a to především tak, že sami nehrajete. Pokud bugujete level, hrozí Vám trest v podobě banu, smazání levelu a statistik.

Co se považuje za bugování

Pokud si zalezeš např. na SkyBlock, spawneš si sněhuláka a pod ním kopeš sníh, zatížíš tlačítko myši a jdete od PC.

Co se nepovažuje za bugování

Pokud si zalezeš např. na SkyBlock, spawneš si sněhuláka a pod ním kopeš sníh a jsi u hry.

Rozdíl

Aktivitu děláš TY, ne něco jiného!

S trestem za bugování se AT nešetří!

Jak zjistit svůj level a postup v něm

Pokud použiješ příkaz /level, ukáže se Ti toto v chatu. Na tomto obrázku vidíš, za jak dlouho hráč dosáhne levelu 75. Dále je zde vidět počet zkušeností, které musí získat.

Pokud napíšete něco do chatu, tak Váš aktuální level se ukazuje před prefixem VIP, pokud nevlastníte VIP, tak se Vám ukáže před nickem. Zde je případ, kdy hráč vlastní VIP.

Svůj postup v levelu můžeš také zjistit příkazem /stats, přesněji na XP lahvičce, nebo na této stránce, kde stačí napsat svůj nick. Přesněji pod Vaším nickem.

Odměny

Jak již bylo zmíněno, Ti nejvěrnější s nejvyšším globálním levelem dostávají odměny z příkazu /odmeny. Mezi odměny patří HS, vlastní roomka na TS, vlastní guilda a další...

Naposledy upraveno: 03.07.2018 14:26:22