Nifty Logo
GTHelp

Kredity, tokeny, úlomky klíčů

V tomto článku se dozvíte základní informace o globálních herních měnách serveru, využitelné po celém prostředí GT k obchodním účelům. Jakékoliv problémy či chyby konzultujte s členem A-Teamu, nebo umístěte do příslušné sekce na naše forum (to však jen v případě, že se jedná o chybu serveru)

Kredity

Jedná se o jedinou měnu, kterou můžete koupit za reálné peníze a to hned pomocí několika způsobů. SMS, PayPal, bankovní převod, PaySafeCard a kreditní karta jsou možnosti dostupné pod tímto odkazem, kde se dozvíte více. Nicméně lze je získat i ve hře, např. za úmístění v jedné ze soutěží, či vylosováním v quizu. Za ně si poté můžete nakupovat speciální předměty, nebo různé výhody v /obchod. Budete-li je chtít vyměňovat s hráči, jediná bezpečná cesta je využití příkazu /trade. V případě chybné trasakce se obraťte na kontaktní formulář.

Tokeny

O tuto měnu se musíte zasloužit ve hře a to dosahováním cílů (zvýšení levlu, výhra v minihře..), nebo za vykonané činnosti (zabití hráče, ničení bloků..) Ani tokeny nejsou ochuzeny o možnost výměny s ostatními hráči, slouží k tomu /trade <účet>. Následné využití je pořízení kitů do arén a dalších jednorázových vylepšení hry. Nutné jsou též k zakoupení různě velkých truhel na lobby, popř. předmětů na konkrétních serverech. Svůj aktuální počet si zobrazíte napsáním /tokeny. Kolik vlastní jiný hráč lze dohledat na profil.gameteam.cz, nebo /stats <nick> (hráč musí být online na stejném serveru).

Úlomky Klíčů

Jedinečnou a poslední globální měnou jsou úlomky. Ty sbíráte za obvyklé aktivity (od výher, stavění a zabíjení, po lovení ryb a stříhání ovcí). Pořídit se za ně dají truhly různých velikostí u kováře (lobby). Výměna s hráči je dostupná pod příkazem /trade <nick>. Váš aktuální počet se skrývá pod prismarin střepem v /doplnky.

Naposledy upraveno: 04.07.2018 12:19:09